Skontaktuj się

Współpraca z architektami

Doskonale wiecie, jak bardzo skomplikowany jest proces tworzenia projektu instalacji elektrycznych domu czy mieszkania. W trakcie naszych szkoleń chętnie podzielimy się z Wami posiadaną wiedzą i doświadczeniem, byście mogli jeszcze lepiej zrozumień wszystkie funkcjonalności jakie oferuje Smart Home. Dzięki temu będziecie w stanie sprawnie odpowiadać na oczekiwania klientów.

Posiadanie innowacyjnych pomysłów i proekologicznej postawy zostanie przez nich z pewnością docenione. Nasze rozwiązania z powodzeniem możecie wplatać zarówno w projekt domu, jak i mieszkania, niezależnie od ich powierzchni.

Twój Dom

taki może być

Poznaj szczegóły
 • Doświadczenie ludzi z tej firmy to półka premium. Widać że znają się na robocie, a systemy smart zrealizowane na poziomie.

  Bogdan J.

  Google

 • Z czystym sumieniem polecam!!! Estetyczne wykonanie. System kontroli mieszkania zrealizowany pod moje potrzeby. Naprawdę rzetelna firma.

  Aleksandra N.

  Google

 • Początkowo nie byłam przekonana do tego typu rozwiązań, ale muszę przyznać że było warto. Spore ułatwienie podczas dnia codziennego. Polecam

  Beata O.

  Google

 • Dobra i szybka realizacja. Na plus to że nie ma owijania w bawełnę, a właściciel dużo podpowiada co się sprawdza co nie. Inteligentne rozwiązania godne polecenia.

  Paweł C.

  Google