Skontaktuj się

O firmie

Dom Przyszłości to firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych systemów inteligentnych domów.

Wykonujemy projekty zarówno dla dużych inwestorów, jak i Klientów indywidualnych.

Chcemy jednak podkreślić, że w każdy, niezależnie od jego wartości, angażujemy się na 100% naszych możliwości. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest inny, każdy ma inne priorytety. Dlatego systemy wykonujemy na indywidualne zamówienie, są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Zawsze dokładnie omawiamy wszystkie szczegóły z Klientem tak, by móc w pełni odpowiedzieć na jego potrzeby.

Automatyczne rozwiązania, które oferujemy są niezawodne.

Odznaczają się stabilną pracą. Ich prosta, intuicyjna wręcz obsługa nie przysporzy problemów nikomu, bez względu na wiek. Pragniemy dostarczać technologię gwarantującą bezpieczeństwo. Mamy tutaj na myśli nie tylko życie domowników, które chronione jest przez czujniki dymu i czadu, oczyszczacze powietrza, możliwość sterowania napięciem w gniazdkach czy systemy alarmowe. Bezpieczeństwo obejmuje również ochronę danych. Wiemy jaka ciąży na nas odpowiedzialność dlatego przykładamy uwagę do najdrobniejszych szczegółów.

Dzięki nam codzienne czynności stają się łatwe i przyjemne. Wiele z nich wykonywanych jest prawie bez udziału człowieka. Nie trzeba zaprzątać sobie głowy takimi prozaicznymi pytaniami, jak: czy wyłączyłam żelazko? czy zamknąłem drzwi? czy zgasiłam światło w łazience? kto otworzy bramę do garażu w trakcie ulewy? W inteligentnym domu podłogi odkurzą się same, trawę skosi zdalna kosiarka, a rośliny ogrodowe w najbardziej korzystnym momencie podleją zraszacze. Zaoszczędzony czas można spokojnie wykorzystać na rozwijanie swoich pasji, wyjście na spacer, zabawy z dziećmi czy spotkanie z przyjaciółmi. A to dopiero początek listy naszych pomysłów, które poprawią komfort życia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Wśród naszych pracowników i współpracowników staramy się kształtować postawy proekologiczne.

Zależy nam na ochronie naszej planety, dlatego też staramy się w tworzonych projektach maksymalnie zmniejszać zużycie energii (np. poprzez opcję wyłączania urządzeń, których nikt nie używa). Wymierną korzyścią dla Klienta są znacznie mniejsze rachunki. Z powodzeniem włączamy do automatyki domowej takie urządzenia, jak pompy ciepła, rekuperatory czy klimatyzatory. Integrujemy je chociażby z systemem sterowania żaluzjami i roletami (zewnętrznymi, wewnętrznymi).

Nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści.

Ich wiedza obejmuje różne dziedziny życia. Pozwala to na kreatywne podejście do projektowania systemów automatyki budynkowej. Stale śledzimy pojawiające się na rynku nowości technologiczne. Wszystko po to, by móc je jak najszybciej wdrażać w życie, oferować naszym Klientom. Liczbę możliwych integracji systemów i urządzeń domowych ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Świat nie stoi w miejscu – my również nie chcemy. Edukujemy siebie, ale również i innych. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, by propagować idee Smart Home. Jesteśmy otwarci na współpracę z deweloperami, architektami, instalatorami czy właścicielami obiektów turystycznych. Więcej informacji na ten temat znaleźć można TUTAJ.

Twój Dom

taki może być

Poznaj szczegóły
 • Doświadczenie ludzi z tej firmy to półka premium. Widać że znają się na robocie, a systemy smart zrealizowane na poziomie.

  Bogdan J.

  Google

 • Z czystym sumieniem polecam!!! Estetyczne wykonanie. System kontroli mieszkania zrealizowany pod moje potrzeby. Naprawdę rzetelna firma.

  Aleksandra N.

  Google

 • Początkowo nie byłam przekonana do tego typu rozwiązań, ale muszę przyznać że było warto. Spore ułatwienie podczas dnia codziennego. Polecam

  Beata O.

  Google

 • Dobra i szybka realizacja. Na plus to że nie ma owijania w bawełnę, a właściciel dużo podpowiada co się sprawdza co nie. Inteligentne rozwiązania godne polecenia.

  Paweł C.

  Google