Skontaktuj się

Współpraca z właścicielami obiektów turystycznych

Wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania w swoich obiektach zyskujesz pełną kontrolę nad nimi niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz. W dodatku obniżasz koszty prowadzonej działalności gospodarczej dzięki chociażby mniejszemu zużyciu energii czy braku konieczności zatrudniania obsługi przez 24 godziny na dobę. Zwiększasz również zadowolenie klientów z jakości obsługi poprzez np. bezkontaktowe przekazanie dostępu do obiektu. Pamiętaj, że każda pozytywna ocena wystawiona na portalu internetowym (na boooking.com czy chociażby w mapce Google) jest w dzisiejszych czasach bardzo cenna.

Nie wiesz od czego zacząć? W jaki sposób zwiększyć wygodę i prestiż posiadanych obiektów? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Twój Dom

taki może być

Poznaj szczegóły
 • Doświadczenie ludzi z tej firmy to półka premium. Widać że znają się na robocie, a systemy smart zrealizowane na poziomie.

  Bogdan J.

  Google

 • Z czystym sumieniem polecam!!! Estetyczne wykonanie. System kontroli mieszkania zrealizowany pod moje potrzeby. Naprawdę rzetelna firma.

  Aleksandra N.

  Google

 • Początkowo nie byłam przekonana do tego typu rozwiązań, ale muszę przyznać że było warto. Spore ułatwienie podczas dnia codziennego. Polecam

  Beata O.

  Google

 • Dobra i szybka realizacja. Na plus to że nie ma owijania w bawełnę, a właściciel dużo podpowiada co się sprawdza co nie. Inteligentne rozwiązania godne polecenia.

  Paweł C.

  Google